آخرين ارسال هاي انجمن
انجمن
نوشته شده توسط : محسن

شهید هوشنگ ماندیان


شهید هوشنگ ماندیان همراه با طلوع روز نهم اردیبهشت ماه سال 1343 دیده به جهان هستی گشود و سالهای ابتدایی و راهنمایی تحصیلی را در زادگاهش طالخونچه تا سال سوم راهنمایی به پایان برد و پس از درس خواندن به کمک پدرش شتافت و در کار کشاورزی در مزرعه همراه پدرش بود و در همه حال به پدرش کمک می نمود .

از خصوصیات بارز اخلاقی ایشان این بود که وی پسری متین و آرام بود و بسیار کم حرف و با حیا بود ف هرگز سخن زشتی و یا کلام لغوی از او شنیده نشد ، روحیه ای آرام داشت و با سخاوت و شجاع بود ، رفتارش با دیگران و والدین آنقدر خوب بود که سرمشق دیگران قرار می گرفت و بی هیچ آلودگی و انحراف قد کشید و شخصیت ....


به ادامه مطلب رجوع کنید....:: موضوعات مرتبط: آشنایی با شهدا زندگی نامه , زندگی نامه م--ی , شهیدهوشنگ ماندیان ,
:: برچسب‌ها: شهدا , شهید هوشنگ ماندیان , شهدای طالخونچه , وصیت نامه , زندگی نامه ,
:: بازديد از اين مطلب : 1153
|
امتياز مطلب : 2
|
تعداد امتيازدهندگان : 6
|
مجموع امتياز : 12
تاريخ انتشار : شنبه 24 تير 1391 | نظرات ()
پذیرش تبلیغات
ليست
       
خاطرات ودلنوشته ها
آشنایی با شهدا زندگی نامه
آشنایی باشهدا وصیت نامه
شهدای دیزیچه
موضاعات متفرقه
شهدای شهر طالخونچه
شهدا-عملیات
شهدای رهنان
هدف از ایجاد این سایت آشنایی نسل جوان باجنگ و جبهه و شهادت هست.ما رهروان شهدا تمام تلاش خودمون رو می کنیم تا حتی یک نفر از چند صد نفری که روزانه چه مستقیم و چه غیر مستقیم وارد سایت می شوند بتوانند مطالب سایت رو که شامل زندگینامه ، وصیت نامه و ... در باره شهدا می باشد رو مطالعه کنند تا بفهمند اون جوان هایی که هم سن ما و یا حتی کوچکتر بودن پرای چی زندگی خودشون رو فدا کردند. به امید روزی که برای پاسداشت این بزرگ مردی ها،شهدای عزیز مون همه ی ما گامی حتی کوچک در راستی معرفی آنها به دیگر نسل ها برداریم و سپاس گذار آنها باشیم. با تمامی سایت ها تبادل لینک داریم دوستان سایت ما رو که لینک کنندو خبر بدهندلینک میشن.

شهدا را ياد كنيم حتي با يك صلوات

سلام مهمان گرامي؛
خوش آمديد ،لطفا برای حمایت اطلاعاتی ما
معرفي شهداي شهر ومحل خود در سايت عضو شويد
باتشکر مديريت سايت

عضويت در سايت